.

.

JD493A - X124 1G SFP LC SX 850nm, 550m Adó(Kompatibilis HP)

JD493A - X124 1G SFP LC SX 850nm, 550m Adó(Kompatibilis HP)

HUF 5127.30

Készleten
A raktárban.


JD493 A - HP Kompatibilis X124 1 G SFP LC SX 850nm, 550m Adó
JD493 A
100% - os HP Kompatibilis
X124 1 G SFP LC SX Adó
Magas Minőségű, CE,Ro Hs,FCC
Jellemzők & Előírások Form Factor : SFP Eszköz Típus : Adó-vevő modul Interfész (Busz) Típus : Plug-in modul Csatlakozási Technológia : Vezetékes Alkalmazás : 1000 BASE-SX adatátviteli Sebesség : 1 gbps Hullámhossz : 850nm Max Távolság : 550m Rost Típusa : PPA Csatlakozó : Duplex LC DDM : Anélkül, hogy DDM Működési Hőmérséklet : 0~70 °C Kompatibilis az MSA SFP Specifikáció
Garancia :
Megígérjük, hogy a meghirdetett optikai adó teljesen új, új alkatrészeket, de teljesen soha ne használjon régi, felújított anyagok. Mind az optikai adó keresztül funkcionális tesztelés öregedés vizsgálat. Biztosítunk, 3 év garancia minden az optikai adó a szállítás időpontja.
A Cég Utasítás :
Tudunk biztosítani GBIC/SFP/SFP+/X2/XENPAK/XFP/PON stb, ami teljesen kompatibilis a CISCO, H3 C, HP, Huawei stb.
Azért, mert egy új srác az EBAY-en, szóval nem érezhetem feltölteni az összes termék, hogy itt tudunk biztosítani minden sorozat kompatibilis optikai modulok az ügyfél, ha kell, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velünk.
Is tudunk biztosítani OEM ügyfelünk.
Fizetés :
Mi fogadja el a Paypal az ebay-en ,Ha nem akarnak fizetni a Pay Pal használatával, kérjük írjon vagy hívjon minket
Visszatér :
1 nyújtunk 1 év csere, 3 éves karbantartási garancia.
2, A garancia nem vonatkozik a nem rendeltetésszerű használat, fizikai sérülés, víz kárt, veszteséget, vagy a lopás.
3, Minden vásárlás vissza lehet küldeni within14 nappal a vásárlás napjától a teljes vételárat, vagy csere.
4, Minden terméknek meg kell lennie az eredeti állapot.
Szállítás :
1, Mi a hajó összes elem világszerte.
2, a Szállítási idő változó, a 7-15 munkanap
3, az Összes adók a felelősség a vevőt.
4, fogadja el a paypal, csak cím.

Alapjellemzők

Márka Név:
LODFIBER
Modell Száma:
JD493A

A legjobb ajánlatok