.

.

Ingyenes Szállítás 5 db/rengeteg Kerek vagy Szögletes LC-FC Optikai Adapter LC női FC női Simplex Rost Karima

Ingyenes Szállítás 5 db/rengeteg Kerek vagy Szögletes LC-FC Optikai Adapter LC női FC női Simplex Rost Karima

HUF 18627.30

Készleten
A raktárban.


Ingyenes Szállítás 5 db/rengeteg Kerek vagy Szögletes LC-FC Optikai Adapter LC női FC női Simplex Rost Karima
Mennyiség : 5 db/sok
Típus : LC női FC női Kerek Tér Optikai Adapter
Termék Leírás :
Optikai adapter (karima) egy optikai csatlakozók az Események csatlakoztatott alkatrészek.
Optikai adapter termékek, beleértve FC, SC, ST, LC, MTRJ, MU, E2000. Széles körben használja az optikai elosztó keret (ODF), a száloptikai kommunikációs berendezés, a mérési applicance, a stabil ingatlan megbízható.
Jellemzők :
Mindenféle formában a nagy teljesítményű adapter;
Garantált, hogy az optikai patch kábel közötti vonal legmagasabb kapcsolat teljesítményét;
Van sokféle, jól fix adapter
Nagy Pontosságú Igazítás, Magas Rendelkezésére Sűrűség, Alacsony Beiktatási , Magas Hozam Veszteség
Mi gyári..
Adapter Típus :
Standard típus : SC, FC(PC/APC), ST, LC, MU.
Átalakítani típus : SC/FC, SC/ST, FC/ST
Kétoldalas vagy egyoldalas, az ügyfél által
Műszaki Paraméterek :
Optikai Adapter
Paraméter & Specifikáció
Mód
Egyetlen mód ,Multi-mode
Típus
FC,LC,SC,ST,MU,MTRJ,MPO,E2000
Polírozás
PC,UPC,APC
Beiktatási csillapítás(d B)
Legfeljebb a 0, 2 , legfeljebb 0.12
Működési Hőmérséklet(°C)
-30 ~ +75
Tárolási Hőmérséklet (°C)
-40 ~ +85
Tartósság (500 Párzási)
0.2 d B Max Növelése
Normál
Találkozunk bellcore GR-326 standard
Alkalmazás :
CATV Metro, LAN
Az aktív eszköz felmondás
Távközlési hálózatok
Ipari orvosi &katonai
FIZETÉS
1. Tudunk elfogadni, fizetés Jár, Western Union, valamint a T/T. A legjobb módja annak, közvetlen, online fizetés,megadhatja magát. Ha egyéb fizetési feltételeket, kérjük, tudassa velünk, amikor parancsot.
2. Teljes fizetés követő 7 napon belül a megrendelés, illetve a megrendelés érvénytelen lesz, vagy törölt a rendszer.
3. Győződjön meg róla, hogy elvégezte a részletes információkat, mint kapcsolattartó, cím, irányítószám, telefonszám, amikor kitöltésével a vevő adatait.
SZÁLLÍTÁS
1. Meg fogjuk küldeni az árut 5 munkanapon belül a teljes kifizetés megtörtént.
2. Biztosítani tudjuk a nemzetközi szállítási szolgáltatások a következők :
China Post Air Mail, HK Post Air Mail, EMS, TNT, DHL, UPS, a Fedex. Az alapértelmezett mód a China post levegő mail, majd a HK post air mail.
3. A vevő felelős biztosítása, problémák, károk, amelyek által okozott szállítási szolgáltatás, mint a balesetek, késedelem vagy egyéb kérdések. Különben is, nem vagyunk felelősek semmilyen egyéni vám vagy behozatali adó, ezek a díjak nem szerepelnek a tétel árát, valamint a szállítási költség.
GARANCIA&GARANCIA
1. Mind az áru ellenőrzött, kipróbált szállítás előtt. ha nem elégedett az árut, ki lehet cserélni az elemeket 7 napon belül kell kapcsolatba lépni velünk után 24 órán belül a számla tételek.
2. A postaköltség díj nem téríthető vissza, vagy a megrendelő felelős minden vádat az adatszolgáltató, illetve reshipping.
3. Minden visszatér elemeket kell az eredeti feltételek, beleértve a négyzetet, majd a kellékek. Ember alkotta hibák nem garantált, például törött, karcos, stb.
4. Minden elem, kérjük, használja az EMS-t vagy a helyi posta, mikor küldjék vissza
VISSZAJELZÉST
1. Vevő korai megerősítést lesz nagyra értékelik, miután megkapta a tételek.
2. Mivel a visszajelzést, nagyon fontos, hogy a vállalkozás fejlesztés, vagyunk tisztelettel meghívja önt, hogy hagyja el a pozitív visszajelzés, ha te elégedett vagy a termék, illetve szolgáltatás. Csak 1 perc, de ezt az 1 percet a rendkívül fontos jelentőséggel bír számunkra.
3. Akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba, mielőtt elhagyja a negatív vagy semleges visszajelzést. Fogunk dolgozni, hogy megoldja a problémákat.Köszönöm a megértését.

Alapjellemzők

Márka Név:
TRENSBATTER
Modell Száma:
HH-123
Elem:
LC female to FC female simplex sm adaptor
Adapter Típus:
LC-FC
Anyag:
Fém
is_customized:
Yes

A legjobb ajánlatok