.

.

409-10015 - Dell, Kompatibilis XFP, a 10GBASE-SR, LC Csatlakozó PowerConnect

409-10015 - Dell, Kompatibilis XFP, a 10GBASE-SR, LC Csatlakozó PowerConnect

HUF 43200.00

Készleten
A raktárban.


409-10015 - Dell, Kompatibilis XFP, a 10 GBASE-SR, LC Csatlakozó Power Connect
409-10015
100% - Os Dell, Kompatibilis
XFP Optikai Adó-vevő, a 10 GBASE Rövid Hatótávolságú, LC Csatlakozó Power Connect
Magas Minőségű, CE,Ro Hs,FCC
Jellemzők & Előírások Form Factor : XFP Eszköz Típus : Adó-vevő modul Interfész (Busz) Típus : Plug-in modul Csatlakozási Technológia : Vezetékes Alkalmazás : a 10 GBASE-SR adatátviteli Sebesség : 10 gbps Hullámhossz : 850nm Max Távolság : 300m Rost Típusa : PPA Csatlakozó : Duplex LC DDM : A DDM Működési Hőmérséklet : 0~70 °C Kompatibilis az MSA XFP Specifikáció

Alapjellemzők

Márka Név:
LODFIBER
Modell Száma:
409-10015

A legjobb ajánlatok